Ne Yapıyoruz?

E-Ticaret Siteleri


ZENGİN Web İşleri Ofisi olarak hedeflerinize ve doğru müşterilere doğrudan ulaşabilmeniz için internet sitenizi sizin için uygun fiyat ve işlevsel araçlarla tasarlıyoruz.

Basit Yönetim. Ürün, kategori, marka, sipariş, kargo, ödeme, alt sayfaların yönetimi basitçe yönetilebilirsiniz. Yönetim paneli sayesinde işlerinizi halledebilirsiniz.

Her Platforma Uyumlu. Bütün e-ticaret tasarımlarımız tüm cihazlar ile uyumlu şekilde kodlanmıştır.

SEO Uyumlu. Arama motorlarının listelerinde çıkmanızı rahatlıkla sağlayan bir altyapıya sahip.

Ödeme Yöntemleri . Banka, kredi kartı, havale, eft, online ödeme yöntemlerine kolaylıkla entegre edilebilir modüle sahip.

Canlı Destek Modülü, Stok Güncelleme, İstatistiklere kolayca erişim.

Kurumsal Web Tasarımı, Kişisel Web Tasarımı


Kurumsal web tasarımı, bir firmanın veya şahsın kurumsallığını en iyi şekilde yansıtabilmeyi amaçlayan web tasarım çalışmasıdır. Bir firmanın ve şahsın kurumsal kimliğine uygun olarak tasarlanan web sitesi, o firmanın veya şahsın kurumsal kimliğinin dünyaya açıldığı bir penceredir.

Nasıl İsterseniz Öyle Olur. Esnek ve geliştirilebilir altyapımız sayesinde yazılıma uymak zorunda bırakılmazsınız. Her şey ihtiyaçlarınıza uygun olarak planlanır ve geliştirilir.

Arama Motorlarında Yukarı Taşır. Birçok temel ve gelişmiş güncel SEO kriter testinden geçirdiğimiz yazılımlarımız ile birlikte arama motorlarında üst sıralarda yer alırsınız.

Rakiplerinizin Önünde Konumlandırır. Yazılımlarımız, tasarımlarımız, kullanıcı deneyimine verdiğimiz önem ve sizin için ortaya koyacağımız fikirler hepsi bir bütün olarak sizi rakiplerinizin önüne geçirir.

Dijital Yüzünüzün Kalitesini Artırır. Tasarımlarınız size özel, özgün, modern ve kullanıcı deneyimine uygun olarak tasarlanır. Bu markanızın dijital yüzünün kalitesini artırırken aynı zamanda sizi rakiplerinizden ayırır.


Kartvizit - CV - Özgeçmiş Sitesi


İnternette sadece iletişim bilgilerizin olmasını mı istiyorsunuz? O halde en uygun kategori sizin için bu. Basit bilgileriniz, dökümanlarınız ve görselleriniz ile sitenizi oluşturabilirsiniz.

Her Platforma Uyumlu.

Basit Yönetim.

Yönetim paneli (isteğe bağlı).

İnternet Reklamcılığı


Reklamınızı internet ortamında kolayca verebilmeniz ve yönetebilmeniz için yardımcı oluyoruz.

Google, YouTube, Facebook, Instagram vs.. Reklamları.